- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
- 400 g mix
- 120 g (room)boter
- 200 g eieren (4 stuks maat M)
- 150 g geraspte wortel
Baktijd cupcakes: 30-35 minuten.
Ingrediënten: suiker, rijstemeel, zetmeel (maïs), bevochtigingsmiddel: E420 (sorbitol; emulgator: E475 (polyglycerolesters van vetzuren), E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren); rijsmiddelen: E450 (kalium en natrium difosfaten), E500 (natriumcarbonaat); verdikkingsmiddel: E412 (guarpitmeel), E466 (natriumcarboxymethylcellulose); specerijen, zout, zuurteregelaar: E575 (glucono-delta-lacton.
Kan bevatten: MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1740 kJ |
| Energie in Kcal | 415 kcal |
| Vetten | 21 g |
| Verzadigde vetzuren | 1,4 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| Koolhydraten (suikers) | 28 g |
| Eiwitten | 5,2 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,32 g |
| Gewicht: | 400g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Ja |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |