Chocolate & hazelnut cookies mix 350g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-1121XMAS
EAN:
8718734056317
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Chocolate & hazelnut cookies mix 350g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch
Koekjes om helemaal in de kerststemming te komen! Met onze Chocolate & Hazelnut Cookies Mix bak je heerlijke koekjes vol chocolade en hazelnoot, perfect voor gure winterdagen en de feestdagen. Krokant van buiten, zacht van binnen en zó lekker dat het nooit bij één blijft.
Extra leuk: versier ze met Royal Icing, sprinkles of een beetje extra chocola en maak er samen een gezellig kerstbakmoment van!
Benodigdheden voor ca. 20 koekjes (10 cm):
- 350 g mix
- 140 g (room)boter of plantaardige margarine
- 43 g ei (1 stuk maat S)
Lactosevrij recept: vervang boter door 140g zaadolie zoals zonnebloem- of raapzaadolie
Keukengerei:
- Mixer met deeghaken
- Non-stick mat (of een beetje boekweit- of aardappelzetmeel)
- Deegroller
- Koekuitstekers
- Bakpapier
Bereidingswijze: zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Verwarm de oven voor op 165°C (heteluchtoven 150°C). Meng de mix en de (room)boter of plantaardige margarine in een kom met een mixer met deeghaken tot het mengsel brokkelig wordt. Voeg het ei toe en klop tot een glad deeg. Rol het deeg uit op een non-stick mat of bestrooi je werkblad met een beetje boekweit- of aardappelzetmeel en gebruik een deegroller. Steek koekjes van ongeveer 10 cm uit met een koekuitsteker en leg ze op een bakplaat met bakpapier. Bak de koekjes in 20-25 minuten gaar.
*TIP: Voeg eventueel hazelnoten of witte chocoladestukjes toe voor een extra crunch.
Baktijd: 20-25 minuten
350 g
Ingrediënten: rijstmeel, suiker, maïszetmeel, cacao (4,8%), hazelnootmeel, (4,8%), rijstzetmeel, emulgatoren: E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren, plantaardig), E475 (polyglycerolesters van vetzuren); verdikkingsmiddelen: E412 (guarpitmeel), E466 (natriumcarboxymethylcellulose); rijsmiddel: E500 (natriumcarbonaten); zuurteregelaar; E575 (glucono-delta-lacton); zout.
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, ANDERE NOTEN
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1802 kJ |
| Energie in Kcal | 431 kcal |
| Vetten | 24 g |
| Verzadigde vetzuren | 13 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| Koolhydraten (suikers) | 20 g |
| Eiwitten | 3,6 g |
| Zout | 0,40 g |
| Gewicht: | 350g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Kerst |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |