Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Churros or donuts mix 350g - glutenvrij "
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch
Met de Tasty Me churros or donuts mix zit je altijd goed. Of je nu gaat voor krokante churros of heerlijke donuts - deze mix maakt het je gemakkelijk. Warm, goudbruin en vers uit eigen keuken: wat wil je nog meer?
Perfect om af te toppen met poedersuiker of kaneel, te dippen in chocolade, of gewoon lekker puur - want ook zo zijn ze al onweerstaanbaar.
Benodigdheden:
- 350 g mix
- 250 ml melk
- 70 g boter
- 50 g ei (1 stuk maat M)
Bereidingswijze voor ca. 20 churros: zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Meng 150 g
mix en 200 ml melk in een kom en mix met een haak in 4 minuten op matige snelheid tot een dik
beslag. Laat de mix ca. 15 minuten afgedekt rusten. Voeg hierna 70 g gesmolten boter, het ei en 50 ml melk en meng door tot een glad beslag. Voeg hierna de rest van de mix toe en
meng het nog 10 minuten door. Doe het deeg in een spuitzak met gekarteld spuitmondje. Verhit olie tot ca. 165 °C en frituur reepjes van ca. 20 cm ze tot ze goudbruin zijn. Laat even op een keukenpapier uitlekken. Serveer ze direct met (poeder)suiker en bijvoorbeeld kaneel.
Bereidingswijze voor ca. 12 donuts: zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Meng 150 g mix en 200 ml melk in een kom en mix met een haak in 4 minuten op matige snelheid tot een dik beslag. Laat de mix ca. 15 minuten afgedekt rusten. Voeg hierna 70 g gesmolten boter, het ei en 50 ml melk en meng door tot een glad beslag. Voeg hierna de rest van de mix toe en meng het nog 10 minuten door. Doe het deeg in een spuitzak met rond spuitmondje en spuit er rondjes van ca. 7 cm van op bakpapier met een beetje rijstmeel (glutenvrij) of bloem (niet glutenvrij alternatief). Laat het nu 2 uur rijzen. Verhit olie tot 165 °C en frituur ze tot ze goudbruin zijn.
Laat even op een keukenpapier uitlekken. Serveer ze direct met bijvoorbeeld poedersuiker en kaneel.
350 g
Ingrediënten: maïszetmeel, suiker, aardappelzetmeel, inuline (cichorei), zout, verdikkingsmiddelen: E412 (guarpitmeel), E464 (hydroxypropylmethylcellulose); psylliumvezels, gedroogde biergist.
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN, SESAM, MOSTERD
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1451 kJ |
| Energie in Kcal | 342 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 82 g |
| Koolhydraten (suikers) | 19 g |
| Eiwitten | 0,3 g |
| Zout | 1,83 g |
| Gewicht: | 350g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Ja |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |