- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Glutenvrij - vegetarisch
De Tasty Me Cream chantilly mix is jouw geheime wapen voor kleine geluksmomentjes. Luchtig, romig en zo lekker dat je tijdens het kloppen al begint te glimlachen. Denk: zachte wolkjes die alles leuker maken.
Vullen, opspuiten, afwerken — alles gaat soepel en ziet er meteen feestelijk uit. Ideaal voor snelle baksessies, last‑minute desserts of momenten waarop je denkt: dit kan wel wat extra’s gebruiken. Een mix die van elk toetje een mini‑feestje maakt.
- 200 g mix
- 130 ml water
- 130 ml halfvolle melk
Ingrediënten: suiker, kokosolie, glucosestroop, MELKeiwitten, maïszetmeel, aardappel gemodificeerd zetmeel, stabilisator: E430 (polyoxyethyleen-8-stearaat); emulgatoren: E472a (esters van mono- en diglyceriden), E471 (Mono- en diglyceriden van vetzuren: plantaardig); verdikkingsmiddelen: E410 (natriumalginaat), E466 (natriumcarboxymethylcellulose); zuurteregelaar: E339 (natriumfosfaat).
Kan sporen bevatten van: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20 mg / 20 ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 2157 kJ |
| Energie in Kcal | 515 kcal |
| Vetten | 26 g |
| Verzadigde vetzuren | 24 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| Koolhydraten (suikers) | 49 g |
| Eiwitten | 2,2 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,32 g |
| Gewicht: | 200g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |