- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Ook perfect om milkshakes van te maken – lekker koud en super simpel.
- 200 g mix
- 400 ml melk
- 200 g mix
- 200 ml melk
- 200 ml slagroom
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, ongeharde plantaardige olie (kokosolie), dextrose, MELKpoeder, MELKeiwit, gemodificeerd zetmeel, gedehydrateerd aardbeipoeder (1%) (aardbei, matodextrine), maïszetmeel, emulgatoren: E472a (azijnzure esters van mono- en diglyceriden van vetzuren) E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren) (plantaardig); aroma's, stabilisator: E340 (kaliumfosfaten); verdikkingsmiddelen: E415 (xanthaangom), E466 (natriumcarboxymethylcellulose); kleurstoffen: E120 (cochenille), E163 (anthocyanen); zuurteregelaar: E330 (citroenzuur).
Kan bevatten: MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1207 kJ |
| Energie in Kcal | 289 kcal |
| Vetten | 19 g |
| Verzadigde vetzuren | 6,1 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| Koolhydraten (suikers) | 19 g |
| Eiwitten | 2,6 g |
| Zout | 0,09 g |
| Gewicht: | 200g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |