- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
- 200 g mix
- Voor een normale textuur: 400 ml melk
- Voor een extra romige textuur: 200 ml melk en 200 ml slagroom
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, palmolie, dextrose, mager melkpoeder, maïszetmeel, melkeiwitten, aroma's, verdikkingsmiddelen: E466 (natriumcarboxymethylcellulose), E415 (xanthaangom); stabilisator: E340 (kaliumfosfaat); kleurstof: E133 (briljantblauw FCF); emulgatoren: E472 (esters van mono- en diglyceriden), E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren, plantaardig)
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1903 kJ |
| Energie in Kcal | 452 kcal |
| Vetten | 16 g |
| Verzadigde vetzuren | 16g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Koolhydraten (suikers) | 59 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,07 g |
| Gewicht: | 200g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |