- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Ook perfect voor milkshakes – koud, dik en vol smaak.
- 200 g mix
- 400 ml melk
- 200 g mix
- 200 ml melk
- 200 ml slagroom
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, kokosolie, dextrose, cacaopoeder, pure chocolade 2% (cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator: SOJAlecithine, aroma); magere MELKpoeder, MELKeiwit, maïszetmeel, stabilisator: E340 (kaliumfosfaten); verdikkingsmiddelen: E466 (natriumcarboxymethylcellulose), E415 (xanthaangom); aroma, emulgatoren: E472 (esters van mono- en diglyceriden van vetzuren), E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren).
Kan bevatten: MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1196 kJ |
| Energie in Kcal | 287 kcal |
| Vetten | 19 g |
| Verzadigde vetzuren | 6 g |
| Koolhydraten | 26 g |
| Koolhydraten (suikers) | 18 g |
| Eiwitten | 3,1 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,15 g |
| Gewicht: | 200g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |