- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch
Hello lemon love! De Tasty Me Lemon curd cake is fris, zacht en lekker zonnig. Echt zo'n luchtige cake met de perfecte citroen-kick die je meteen laat glimlachen en je laat denken: "dit is heerlijk". Perfect voor koffiemomentjes, zomerse feestjes of gewoon omdat je zin hebt in iets lekkers. Zacht van binnen, zomers van smaak.
Benodigdheden:
- 400 g mix
- 160 g zachte (room)boter
- 200 g eieren (4 stuks maat M)
Bereidingswijze: zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Verwarm de oven voor op 190 °C (heteluchtoven 180 °C). Meng de mix met boter en eieren in 3 minuten op matige snelheid tot een stevig en bleek beslag. Giet het beslag in een ingevette bakvorm van Ø 20 - 22cm.
Baktijd (midden van de oven): eerst 5 minuten op 190 °C, daarna 25 minuten op 160 °C. Haal daarna direct uit de bakvorm en laat uitdampen op een rooster.
Baktijd cupcakes: 30-35 minuten.
400 g
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, maïszetmeel, tapiocazetmeel, bevochtigingsmiddel: E420 (sorbitol); maïsmeel, rijstzetmeel, plantaardige vezels, rijsmiddelen: E450 (difosfaten), E500 (natriumcarbonaat); emulgatoren: E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren: plantaardig), E475 (polyglycerolesters van vetzuren); zuurteregelaar: E330 (cirtoenzuur); aroma, zout, verdikkingsmiddelen: E412 (guarpitmeel), E466 (natriumcarboxymethylcellulose).
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20 mg / 20 ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1543 kJ |
| Energie in Kcal | 364 kcal |
| Vetten | 1,2 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 86 g |
| Koolhydraten (suikers) | 44 g |
| Eiwitten | 2,5g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,96 g |
| Gewicht: | 400g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Ja |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |