Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Macaron mix 800g"
Maak lekkere macarons met amandelsmaak met deze mix van Zeelandia grondstof. De perfecte mix om thuis zelf eenvoudig macarons te maken. Wil je gekleurde macarons maken? Voeg dan een beetje kleurstof toe.
Benodigdheden voor 48 macarons:
- 800 g mix
- 160 g water
- 4 g macaronvulling (bijv. botercrème)
Bereidingswijze: verwarm de oven voor op 150 °C. Meng alle ingrediënten gedurende 5 minuten op matige snelheid. Spuit doppen van ongeveer 10 g op een bakplaat met bakpapier en laat minimaal 1 uur drogen. Bak de macarons daarna 25 minuten. Spuit 4 g macaronvulling (bijv. botercrème) op een macaron en dek af met een andere macaron.
*TIP: Voor gekleurde macarons voeg kleurstof toe, verminder de hoeveelheid water met de hoeveelheid kleurstof.
800 g
Ingrediënten: suiker, AMANDELEN, TARWEzetmeel, scharrelEIwitpoeder, emulgator E472b (melkzure esters van mono- en diglyceriden van vetzuren) en E477, plantaardige olie (raapzaad), glucosestroop, magere MELKpoeder, verdikkingsmiddel E415 (xanthaangom), gejodeerd zout. Kan sporen bevatten van: gluten, tarwe, ei, melk, noten en amandelen.
Droog en koel bewaren bij maximaal 25°C en vermijd warmtebronnen.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1887 kJ |
| Energie in Kcal | 451 kcal |
| Vetten | 13 g |
| Verzadigde vetzuren | 2,1 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Koolhydraten (suikers) | 65 g |
| Eiwitten | 7,4 g |
| Vezel | 2,4 g |
| Zout | 0,2 g |
| Gewicht: | 800g |
|---|