Metallic Pearls Sprinkles mix Antique Gold 75g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2405
EAN:
8720847963567
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Metallic Pearls Sprinkles mix Antique Gold 75g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Onze Metallic Pearls Sprinkles mix Antique Gold bestaat uit diepe goudkleurige parels met een zachte metallic glans. Deze mix is ideaal voor momenten waarop je nét wat meer sfeer wilt toevoegen. De warme goudtinten zorgen voor een luxe uitstraling, terwijl de parels toch speels en gezellig blijven. Een fijne combinatie van chic en lief.
Perfect om cupcakes, koekjes, taarten of desserts te versieren voor bruiloften, feestelijke diners of andere bijzondere momenten waar het allemaal net iets mooier mag zijn.
Perfect om cupcakes, koekjes, taarten of desserts te versieren voor bruiloften, feestelijke diners of andere bijzondere momenten waar het allemaal net iets mooier mag zijn.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
75 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstof: zonnegeel FCF (E110)*, eetbaar zilver (E174), glansmiddel: ethanol (E1510), carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 3mm, 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 75g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Goud |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Halloween, Kerst, Liefde, Nieuwjaar, Valentijnsdag, Verjaardag, Winter |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |