Metallic Pearls Sprinkles mix Blue 75g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2408
EAN:
8720847963598
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Metallic Pearls Sprinkles mix Blue 75g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Onze Metallic Pearls Sprinkles mix Blue geeft alles net dat beetje extra sparkle met een frisse, opvallende blauwe glans.
Blauw is zo’n kleur die meteen iets doet: het voelt fris, cool en een beetje magisch tegelijk. Denk aan een heldere lucht, een diepe zee of die ene avond waarop alles net wat specialer lijkt.
Deze parels passen perfect als je voor een speels effect wilt gaan met een luxe twist.
Leuk voor thema’s als winter, oceaan, space vibes of gewoon als je zin hebt in iets anders dan standaard. Ze doen het goed in combinatie met wit voor een frisse look, of juist met zilver voor extra glans.
Ook fijn: onze strooisels zijn handig verpakt.
75 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstof: patentblauw V (E131)*, eetbaar zilver (E174), glansmiddel: ethanol, carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901)).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 3mm, 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 75g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Blauw |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Kerst, Lente, Liefde, Natuur, Nieuwjaar, Sport, Verjaardag, Winter, Zomer |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |