Metallic Pearls Sprinkles mix Vintage Gold 75g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2407
EAN:
8720847963581
Merk:
Tasty Me
Niet op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Metallic Pearls Sprinkles mix Vintage Gold 75g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Onze Metallic Sprinkles Vintage Gold zijn kleine gouden bolletjes die echt overal leuk op staan. Op taarten, cupcakes, donuts, desserts… eigenlijk op alles wat wel wat extra glans kan gebruiken.
De warme gouden kleur geeft meteen zo’n luxe uitstraling zonder dat het te druk wordt. Gewoon mooi, feestelijk en nét even anders.
Perfect voor verjaardagen, bruiloften, feestdagen of als je gewoon zin hebt om iets extra gezelligs te maken. Want eerlijk: met gouden sprinkles ziet alles er leuker uit.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
75 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstoffen: zonnegeel FCF (E110)*, eetbaar zilver (E174), glansmiddel: ethanol (E1510), carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 75g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Goud |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Halloween, Kerst, Liefde, Nieuwjaar, Valentijnsdag, Verjaardag |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |