Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Musketzaad Baby Blue 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Onze Musketzaad Baby Blue bestaat uit kleine lichtblauwe bolletjes die overal meteen dat frisse kleurtje aan geven. Even dippen, even strooien en alles ziet er gelijk een stuk vrolijker uit, een beetje alsof je boven de wolken bakt, maar dan gewoon in je eigen keuken.
Perfect voor cupcakes, koekjes, taarten of… ijsjes, want ja, dat mag gewoon nog steeds. En stiekem krijg je er hetzelfde gevoel van als vroeger, toen je na één lik aan je ijsje standaard met een blauwe tong rondliep.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, spirulina concentraat.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1767kJ |
| Energie in Kcal | 417 kcal |
| Vetten | 4,6 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 93 g |
| Koolhydraten (suikers) | 79 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,02 g |
| Gewicht: | 70g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Licht Blauw |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Lente, Natuur, Pasen, Sport, Verjaardag, Winter, Zomer |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |