Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Musketzaad Baby Pink 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Pas op: grote ahhhhh‑factor!
Deze mini baby roze bolletjes zijn zó schattig dat je bijna vergeet dat het gewoon sprinkles zijn. Kleine roze pareltjes met mega baby‑charme, klaar om alles een instant cute overload te geven. En eerlijk… alles wordt gewoon leuker met roze.
Deze mini baby roze bolletjes zijn zó schattig dat je bijna vergeet dat het gewoon sprinkles zijn. Kleine roze pareltjes met mega baby‑charme, klaar om alles een instant cute overload te geven. En eerlijk… alles wordt gewoon leuker met roze.
De zachte pastelkleurtjes zijn om verliefd op te worden — perfect voor babyshowers, kraamfeestjes, ijsjes‑weer of elke dag waarop je even door een roze bril wilt kijken. Strooi een beetje, glimlach veel. Pink magic in een potje dus. En ja hoor… ze zijn ook nog eens super lekker.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, radijs-, citroen- en zwartebessenconcentraat.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1767 kJ |
| Energie in Kcal | 417 kcal |
| Vetten | 4,6 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 93 g |
| Koolhydraten (suikers) | 79 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,02 g |
| Gewicht: | 70g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Roze |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Lente, Liefde, Pasen, Valentijnsdag, Verjaardag, Zomer |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |