Nieuw
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Musketzaad Oranje 65g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
De Tasty Me musketzaad oranje zorgt voor een zonnige, kleurrijke boost voor al je creaties. Eén keer strooien en je zit meteen in de feest‑modus.
Perfect voor cupcakes, koekjes, taarten en desserts die wel wat kleur kunnen gebruiken.
Ideaal voor Koningsdag of het WK-voetbal, maar natuurlijk ook voor andere feestjes of momenten waarop je creaties wel een vleugje oranje kunnen gebruiken.
65 g
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, water, geraffineerde zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, glansmiddel: arabische gom (E414), kleurstof: E100 (curcumine), extracten van radijs, citroen en zwarte bes.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1767 kJ |
| Energie in Kcal | 417 kcal |
| Vetten | 4,6 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 93 g |
| Koolhydraten (suikers) | 79 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0,02 g |
| Gewicht: | 65g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Oranje |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Halloween, Herfst, Lente, Sport, Verjaardag, Zomer |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |