Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Musketzaad Rood-Groen-Wit 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Onze musketzaad rood-groen-wit brengt meteen die gezellige, speelse sfeer in huis. Kleine kleurrijke bolletjes die samen zorgen voor een vrolijk en feestelijk geheel.
De combinatie van warm rood, fris groen en helder wit geeft direct dat typische kerstgevoel, maar blijft lekker speels en veelzijdig.
Niet te netjes, gewoon gezellig en kleurrijk.
Leuk om mee te variëren en alles net wat meer sfeer te geven zonder gedoe.
Perfect voor kerst, winterse dagen, feestelijke momenten of gewoon wanneer alles wel wat extra kleur en gezelligheid kan gebruiken.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, water, zonnebloemolie met een hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, arabische gom (E414), kleurstof: E129* (allura Rood AC), E102* (tartrazine), E133 (briljantblauw FCF).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1767 kJ |
| Energie in Kcal | 417 kcal |
| Vetten | 4,6 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 93 g |
| Koolhydraten (suikers) | 79 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0,02 g |
| Gewicht: | 70g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Groen, Rood, Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Kerst |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |