Nieuw
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Musketzaad Rood-Wit-Blauw 65g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Rood‑Wit‑Blauw = altijd feest!
Deze Musketzaad in rood, wit en blauw brengt meteen die echte Hollandse feestvibes naar al je creaties. Kleine, knapperige balletjes die zorgen voor kleur, gezelligheid en een flinke dosis fun!
Even strooien en je cupcakes, koekjes, taarten of desserts zijn meteen klaar voor Koningsdag, EK/ WK‑momenten of gewoon een feestje met een Hollands tintje. Want zeg nou zelf… rood‑wit‑blauw maakt alles nét wat leuker.
Ook fijn: onze strooisels zijn handig verpakt.
65 g
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, water, geraffineerde zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, glansmiddel: arabische gom (E414), kleurstof: E129* (Allura Rood AC), E133 (Briljantblauw FCF)
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1767 kJ |
| Energie in Kcal | 417 kcal |
| Vetten | 4,6 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 93 g |
| Koolhydraten (suikers) | 79 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0,02 g |
| Gewicht: | 65g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Blauw, Rood, Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Sport, Verjaardag |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |