Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Oliebollen mix 300g - glutenvrij"
Glutenvrij - vegetarisch
Knallend het jaar uit met de Tasty Me oliebollen mix! Met deze mix zet je zo een schaal verse, goudbruine oliebollen op tafel. Lekker met rozijnen, appel, poedersuiker of gewoon puur, want zo zijn ze ook al moeilijk te weerstaan.
Makkelijk gemaakt, snel opgegeten en altijd een succes - perfect voor gezellige winterdagen, Oud & Nieuw, of gewoon omdat je er zin in hebt!
Benodigdheden:
- 300 g mix
- 150 ml warm water
- 75 g eieren (2 stuks maat S, afwegen)
- 75 ml volle melk
- (frituur)olie
- Eventueel 200 g krenten, rozijnen en/of appel
- Eventueel poedersuiker of suikerbakkerspoeder
Keukengerei:
- Schaal
- Mixer met deeghaken
- IJsscoop of twee lepels
Bereidingswijze: zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Laat de krenten en rozijnen in lauwwarm water
even wellen (15 min.). Meng op hoge snelheid in een paar minuten de mix, water, melk en de eieren tot
een glad beslag. Voeg de gewelde krenten en rozijnen (en/of appel) toe en roer deze even met de hand
door. Laat het deeg op kamertemperatuur (ca. 25 graden) afgedekt met vershoudfolie 40 minuten rusten.
Verhit (frituur)olie tot ca. 170 °C (pan of frituur). Bak in ca. 3-4 minuten tot gaar en laat even uitlekken op
papier. Bestrooi met poedersuiker of suikerbakkerspoeder.
Baktijd: 3-4 minuten
300 g
Ingrediënten: rijstmeel, maïszetmeel, suiker, aardappelzetmeel, dextrose, melk-eiwitten, verdikkingsmiddel: xanthaan; psylliumvezel, rijsmiddel: natriumcarbonaat; biergistpoeder, zout, natuurlijk vanillearoma.
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, NOTEN, SOJA, SESAM, MOSTERD.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20 mg / 20 ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1464 kJ |
| Energie in Kcal | 345 kcal |
| Vetten | 0,5 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| Koolhydraten (suikers) | 20 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 0,30 g |
| Gewicht: | 300g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |