Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Royal Icing 300g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch
Royal icing is zo’n beetje de finishing touch voor koekjes, cupcakes en taarten. Glad, stevig en perfect om mee te decoreren. Van strakke lijntjes en kleine details tot vrolijke figuurtjes en lekker veel sprinkles – met royal icing kun je alle kanten op.
Het droogt mooi hard op, waardoor jouw versieringen goed blijven zitten én er extra strak uitzien. Even oefenen met een spuitzak en voor je het weet ben je overal koekjes aan het versieren.
En het leukste? Je kunt het helemaal naar je eigen stijl maken met kleuren, decoraties en toppings. Perfect voor koekjes, cupcakes, taarten en zelfs chocolade.
Benodigdheden:
- 100 g mix
- 12-14 ml water
Bereidingswijze: giet de mix in een kom en voeg het water toe. Klop 5-7 minuten krachtig met een spatel of mixer met vlinderbevestiging. Vul de spuitzak en begin met decoreren.
300 g
Ingrediënten: suiker, maïszetmeel, EIwitpoeder, rijstzetmeel, voedingskleurstof: E170 (calciumcarbonaat), aroma, rijsmiddel: E336 (kaliumtartraten), verdikkingsmiddelen: E466 (natriumcarboxymethylcellulose, cellulosegom), E414 (arabische gom).
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Bewaren bij kamertemperatuur op een droge plaats, niet blootstellen aan temperatuurveranderingen en warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten.Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1680 kJ |
| Energie in Kcal | 395 kcal |
| Vetten | 0,0 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,0 g |
| Koolhydraten | 97 g |
| Koolhydraten (suikers) | 94 g |
| Eiwitten | 1,6 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
| Gewicht: | 300g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Ja |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |