- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
- 300 g mix
- 90 g zachte (room)boter
- 150 g eieren (3 stuks maat M)
- Schaal
- Mixer
- Cakevorm (rond ca. 18 cm of rechthoekig ca. 22 cm)
- Eventueel stukjes fruit of chocoladestukjes
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, maïszetmeel, bevochtigingsmiddel: E420 (sorbitol); emulgator: E475 ( azijnzure esters van mono- en diglyceriden van vetzuren), E433 (polysorbaat); specerijen, natuurlijk aroma, rijsmiddelen: E450 (difosfaten), E500 (natriumcarbonaten); verdikkingsmiddelen: E412 (guarpitmeel), E466 (natriumcarboxymethylcellulose); voedingszuur: E575 (gluconolacton); zout.
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1548 kJ |
| Energie in Kcal | 365 kcal |
| Vetten | 1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,8 g |
| Koolhydraten | 87 g |
| Koolhydraten (suikers) | 46 g |
| Eiwitten | 2,6 g |
| Zout | 1,66 g |
| Gewicht: | 300g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Ja |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |