Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sprinklemix Blue Sky 70g - glutenvrij "
Glutenvrij - lactosevrij
Met onze Sprinklemix Blue Sky voelt het een beetje alsof alles even wat lichter wordt. Je kijkt ernaar en denkt: oh ja… dit is zó mooi. Niet op een roze wolk dit keer, maar gewoon midden in een helderblauwe lucht.
De mix bestaat uit witte sterretjes, donker- en lichtblauwe parels en schitterende blauwe en zilveren parels die samen precies dat beetje extra glans geven.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, water, zonnebloemolie met een hoog oliezuurgehalte, maïszetmeel, aardappelzetmeel, rijstmeel, voedingskleurstof: briljant blauw FCF (E133)*, ijzeroxide (E172), eetbaar zilver (E174), patent blauw V (E131), glansmiddel: ethanol, carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901), natuurlijke vanille-aroma.
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1686 kJ |
| Energie in Kcal | 399 kcal |
| Vetten | 1,3 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 95,8 g |
| Koolhydraten (suikers) | 69,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Gewicht: | 70g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Blauw, Licht Blauw, Zilver |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Herfst, Kerst, Sport, Verjaardag, Winter, Zomer |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |