Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sprinklemix Dreamer 60g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Perfect voor babyshowers, valentijn, prinsessenfeestjes en alles waarbij je denkt: dit mag wel een beetje magie gebruiken.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
60 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, water, zonnebloemolie met een hoog oliezuurgehalte, maïszetmeel, aardappelzetmeel, rijstmeel, voedingskleurstof: zonnegeel FCF (E110)*, azorubine (E122)*, eetbaar zilver (E174), calciumcarbonaat (E170), glansmiddel: ethanol, carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901), natuurlijke vanille-aroma.
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1684 kJ |
| Energie in Kcal | 398 kcal |
| Vetten | 1,08 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,08 g |
| Koolhydraten | 95,63 g |
| Koolhydraten (suikers) | 66,75 g |
| Eiwitten | 0,68 g |
| Zout | 0 g |
| Gewicht: | 60g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Goud, Licht Roze, Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Kerst, Lente, Liefde, Valentijnsdag, Verjaardag |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |