Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sprinklemix Easter 65g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Met onze feestelijke Easter Sprinkle Mix, een vrolijke combinatie van kleurrijke suikerhaasjes en schitterende pareltjes. Deze mix brengt direct een voorjaarsgevoel in al je zoete lekkernijen, traktaties en Paascakejes.
Met zachte pasteltinten en speelse Paasfiguurtjes is deze mix perfect voor het decoreren van cupcakes, koekjes, taarten of andere zoetigheden. Strooi de haasjes in het rond op de Paastafel of gebruik eens een beetje op je toetje. Hoe je ze ook gebruikt, deze mix maakt elk zoet werk direct extra feestelijk.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
65 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, rijstmeel, voedingskleurstof: E100 (curcumine), E120 (karmijn), E133 (briljantblauw FCF), E102* (tartrazine), E131 (patentblauw V), glansmiddel: carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901), natuurlijk vanille-aroma.
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1695 kJ |
| Energie in Kcal | 400 kcal |
| Vetten | 1,4 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 95,7 g |
| Koolhydraten (suikers) | 69,1 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Gewicht: | 65g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Geel, Groen, Meerkleurig, Roze, Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Pasen |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |