Sprinklemix Scary Halloween 65g - glutenvrij - Black cap
Artikelnummer:
TM-2439-Black
EAN:
8720847963925
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sprinklemix Scary Halloween 65g - glutenvrij - Black cap"
Glutenvrij - lactosevrij
Durf jij deze sprinklemix te gebruiken? Onze Scary Halloween Sprinklemix is niet zomaar een topping – het is een spookachtige explosie van kleur en crunch! Perfect voor cupcakes, taarten, donuts of zelfs je ochtendpannenkoek (als je durft!).
Met een mix van griezelige kleuren, spookjes, vleermuizen en pompoenen, geef je elke creatie een echte Halloween-sfeer. Maak jouw traktaties niet alleen lekker, maar ook adembenemend eng!
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
65 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, rijstmeel, voedingskleurstof: E110* (zonnegeel FCF), E124* (ponceau 4R), E174 (eetbaar zilver), E172 (ijzeroxiden), glansmiddel: ethanol (E1510), schellak (E904), bijenwas (E901), natuurlijk vanille aroma.
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1673 kJ |
| Energie in Kcal | 395 kcal |
| Vetten | 0,7 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,6 g |
| Koolhydraten (suikers) | 67,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Gewicht: | 65g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Koper, Oranje, Wit, Zwart |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Halloween |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |