Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sprinklemix Stargazing 120g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
De Tasty Me sprinklemix stargazing voelt nét als 'n avond onder de fonkelende sterrenhemel. Zachte tinten, sprankelende accenten en speelse vormpjes die samen zorgen voor een magische uitstraling.
Perfect om cupcakes, koekjes, taarten en desserts een dromerige finishing touch te geven. Of je nu iets bijzonders maakt voor een feestje of gewoon zin hebt om iets moois te bakken — met Stargazing geef je je creaties een betoverende uitstraling!
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
120 g
Ingrediënten: gepofte rijst, poedersuiker, water, aardappelzetmeel, maïszetmeel, rijstmeel, aardappelzetmeel, zonnebloemolie met een hoog oliezuurgehalte, kleurstof: E110* (zonnegeel FCF), E174 (eetbaar zilver), glansmiddel: ethanol, carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901), arabische gom (E414), natuurlijke vanille smaak.
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Kan bevatten: MELK, EI, SOJA, NOTEN.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1687 kJ |
| Energie in Kcal | 398 kcal |
| Vetten | 1,2 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 95,57 g |
| Koolhydraten (suikers) | 67,65 g |
| Eiwitten | 0,66 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Gewicht: | 120g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Wit, Zilver |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Kerst, Nieuwjaar |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |