Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sprinklemix Sweetheart 65g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Of je nu een zoete verrassing maakt voor Valentijn of Moederdag, een bruidstaart versiert of gewoon zin hebt in een vleugje romantiek in de keuken – met de Sweetheart mix tover je elk moment om tot pure liefde op een bord!
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
65 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, rijstmeel, maïszetmeel, voedingskleurstof: E124* (ponceau 4R), E131 (patentblauw), E174 (eetbaar zilver), E122* (carmoisine), E153 (plantaardig koolstof), glansmiddel: ethanol (E1510), carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901), natuurlijk vanille aroma
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1698 kJ |
| Energie in Kcal | 401 kcal |
| Vetten | 1,7 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 95,5 g |
| Koolhydraten (suikers) | 70,8 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Gewicht: | 65g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Licht Roze, Lila, Roze, Zilver |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Lente, Liefde, Valentijnsdag, Verjaardag |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |