Sprinklemix X-mas 60g - glutenvrij - Pink cap
Artikelnummer:
TM-2423-Pink
EAN:
8720847963758
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sprinklemix X-mas 60g - glutenvrij - Pink cap"
Glutenvrij - lactosevrij
Breng de warmte en vrolijkheid van Kerstmis op je heerlijkheden over! Deze kleurrijke mix vol rood, bruin, goud en fonkelende suikerparels maakt van elke cupcake, koekje of taart een feestelijk kunstwerk voor tijdens de feestdagen.
Of je nu kerstkoekjes bakt met de kinderen, een showstopper-taart maakt voor het diner of je desserts een extra vleugje magie wilt geven – Sprinklemix X-mas zorgt voor sprankeling, gezelligheid en een vleugje kerstwonder.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt
60 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, rijstmeel, voedingskleurstof: E102* (tartrazine), E120 (karmijn), E110* (zonnegeel), E100 (curcumine), E124* (ponceau 4R), E131 (patentblauw V), E174 (eetbaar zilver), E133 (briljantblauw FCF), E172 (ijzeroxiden), glansmiddel: ethanol, carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901), natuurlijk vanille aroma.
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1718 kJ |
| Energie in Kcal | 405 kcal |
| Vetten | 2,4 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 95,4 g |
| Koolhydraten (suikers) | 76,2 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
| Gewicht: | 60g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Bruin, Goud, Groen, Rood |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Kerst |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |