Sugar Pearls Sprinkles mix Black 70g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2426
EAN:
8720847963789
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sugar Pearls Sprinkles mix Black 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Deze diepe zwarte pareltjes geven taarten, cupcakes, koekjes en desserts een krachtige uitstraling, en zijn ideaal voor themafeesten zoals Halloween, elegante creaties of als contrast met andere sprinkles.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstof: E151 (briljant zwart BN), glansmiddel: carnaubawas (E903).
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 3mm, 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 70g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Zwart |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Halloween, Herfst, Jungle, Natuur, Verjaardag, Winter |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |