Sugar Pearls Sprinkles mix Light Blue 70g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2425
EAN:
8720847963772
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sugar Pearls Sprinkles mix Light Blue 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
De lichte blauwe kleur van deze suikerparels maakt cupcakes, taarten, koekjes en desserts perfect voor babyshowers, doopfeesten, verjaardagen of winterse thema’s. Een subtiele, elegante finishing touch die altijd in de smaak valt.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstof: E131 (patentblauw), glansmiddel: carnaubawas (E903).
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 3mm, 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 70g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Blauw |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Liefde, Verjaardag |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |