Sugar Pearls Sprinkles mix Light Pink 70g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2440
EAN:
8720847963932
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sugar Pearls Sprinkles mix Light Pink 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Breng een vleugje zachtheid en romatiek naar je taarten, cupcakes, koekjes en desserts met de Tasty Me Sugar Pearls mix Light Pink. De lieve roze tint, speelse pareltjes in verschillende formaten en matte finish maken elke creatie onweerstaanbaar schattig!
Perfect voor cupcakes, koekjes, taarten en desserts die wel wat extra liefde kunnen gebruiken. Ideaal voor babyshowers, verjaardagen, Valentijnsdag - of alledaagse bakmomenten waarop alles nét wat liever en leuker mag.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstof: E124* (ponceau 4R), glansmiddel: ethanol, carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,05 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,3 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 3mm, 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 70g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Roze |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Lente, Liefde, Verjaardag |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |