Sugar Pearls Sprinkles mix Turquoise 70g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2412
EAN:
8720847963635
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sugar Pearls Sprinkles mix Turquoise 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Zet je wereld even op “tropical mode” met deze sprankelende turquoise suikerparels! Die frisse blauwgroene kleur voelt als een mix van zee, zon en eindeloze zomervibes. Speels, helder en nét een beetje dromerig — alsof je altijd een mini-vakantiemoment in handen hebt.
Perfect voor alles met een frisse, vrolijke uitstraling, een zomerse twist of gewoon als je zin hebt om kleur toe te voegen die meteen opvalt zonder te overdrijven.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstof: patentblauw V (E131)*, eetbaar zilver (E174), glansmiddel: ethanol, carnaubawas (E903), schellak (E904), bijenwas (E901).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 3mm, 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 70g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Blauw, Groen, Turquoise |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Herfst, Jungle, Lente, Liefde, Natuur, Pasen, Sport, Verjaardag, Zomer |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |