Sugar Pearls Sprinkles mix White 70g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2410
EAN:
8720847963611
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sugar Pearls Sprinkles mix White 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Onze witte suikerparels zijn van die kleine details waar je gewoon vrolijk van wordt. Simpel wit, maar met een speelse charme die alles net even leuker maakt. Ze geven een frisse, lichte touch en passen eigenlijk altijd. Een beetje wintergevoel hier, een zachte romantische vibe daar, of gewoon omdat wit overal bij past zonder te overheersen.
Perfect voor allerlei thema’s zoals winterse vibes, bruiloften, babyshowers, romantische momenten of een frisse, minimalistische stijl. Maar ook gewoon voor elke dag waarop alles nét wat lichter en leuker mag aanvoelen.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, calciumcarbonaat (E170), glansmiddel: carnaubawas (E903).
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 3mm, 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 70g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Halloween, Kerst, Lente, Liefde, Nieuwjaar, Pasen, Valentijnsdag, Verjaardag, Winter, Zomer |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |