Sugar Pearls Sprinkles mix Yellow 70g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2424
EAN:
8720847963765
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Sugar Pearls Sprinkles mix Yellow 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Ideaal voor zomerse traktaties, feestjes of om je creaties een sprankje zonneschijn mee te geven. Perfect voor thema’s als zomer, lente en vrolijke feestjes!
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: gepofte rijst, suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstof: E102* (tartrazine), glansmiddel: carnaubawas (E903).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Afmeting: | 3mm, 4mm, 5mm, 7mm, 10mm |
|---|---|
| Gewicht: | 70g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Geel |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Lente, Pasen, Verjaardag, Zomer |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |