Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Suikerdecoratie Blue star 50g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Perfect om taarten, cupcakes, koekjes en desserts een speelse en toch stijlvolle uitstraling te geven. Of het nu gaat om een verjaardag, een babyshower of een winterthema, deze sprinkles maken er in één keer een feestje van!
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
50 g
Ingrediënten: poedersuiker, water, zonnebloemolie met een hoog oliezuurgehalte, rijstmeel, aardappelzetmeel, natuurlijke vanille-aroma, voedingskleurstof: E153 (plantaardig kool), E133 (briljantblauw FCF).
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1734 kJ |
| Energie in Kcal | 409 kcal |
| Vetten | 3,25 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,24 g |
| Koolhydraten | 94,85 g |
| Koolhydraten (suikers) | 88,3 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
| Gewicht: | 50g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Blauw, Meerkleurig, Zilver |
| Lactosevrij: | Ja |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |