Suikerdecoratie Gold-Silver 50g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2421
EAN:
8720847963734
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Suikerdecoratie Gold-Silver 50g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Onze Suikerdecoratie Gold-Silver zit vol gouden en zilveren sterretjes en rondjes. Een speelse combinatie van glans en vorm die meteen zorgt voor een feestelijke, luxe uitstraling zonder dat het te veel wordt.
Warm goud en koel zilver wisselen elkaar af en geven een mooie balans tussen chic en speels.
Perfect voor verjaardagen, feestelijke gelegenheden, oud & nieuw of gewoon voor momenten waarop alles wel wat extra glitter en shine kan gebruiken.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
50 g
Ingrediënten: poedersuiker, water, zonnebloemolie met een hoog oliezuurgehalte, rijstmeel, aardappelzetmeel, natuurlijke vanille-aroma, voedingskleurstof: ijzeroxiden (E172), plantaardig kool (E153), glansmiddel: schellak (E904).
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1756 kJ |
| Energie in Kcal | 414 kcal |
| Vetten | 4 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,31 g |
| Koolhydraten | 95 g |
| Koolhydraten (suikers) | 87 g |
| Eiwitten | < 0,5 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
| Gewicht: | 50g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Goud, Meerkleurig, Zilver |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Halloween, Kerst, Nieuwjaar, Verjaardag |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |