Suikerdecoratie Kerstboom & Zuurstok 45g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2260
EAN:
8718734055655
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Suikerdecoratie Kerstboom & Zuurstok 45g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Onze suikerdecoratie Kerstboom & Candy Canes brengt meteen dat gezellige kerstgevoel tot leven. Groene kerstboompjes gecombineerd met rode zuurstokjes zorgen voor een vrolijke, speelse mix vol echte winterse sfeer.
De frisse kerstkleuren maken alles direct gezellig en feestelijk, alsof het ineens tijd is voor lichtjes, warme chocolademelk en kerstliedjes op de achtergrond.
Perfect voor kerstfeestjes, winterse thema’s, decemberdagen of gewoon om alvast helemaal in de kerstsfeer te komen
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
45 g
Ingrediënten: suiker, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, rijstmeel, natuurlijke vanillearoma, voedingskleurstof: E129* (allura rood AC), E100 (curcumine), E133 (briljant blauw FCF)
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen negatief beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1756 kJ |
| Energie in Kcal | 414 kcal |
| Vetten | 4 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,31 g |
| Koolhydraten | 95 g |
| Koolhydraten (suikers) | 87 g |
| Eiwitten | < 0,5 g |
| Zout | 0,011 g |
| Gewicht: | 45g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Groen, Rood |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Kerst, Winter |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |