Suikerdecoratie Konijntjes 60g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2297
EAN:
8718734056508
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Suikerdecoratie Konijntjes 60g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Onze Suikerdecoratie Konijntjes zit vol kleine, lieve konijntjes in wit, geel, roze en groen. Een speelse combinatie die meteen zorgt voor een vrolijke en zachte uitstraling.
De verschillende kleuren geven elk konijntje zijn eigen charme: fris, lief en een beetje ondeugend tegelijk.
Samen vormen ze een mix die direct een gezellige, luchtige sfeer brengt.
Perfect voor Pasen, lente-thema’s, babyshowers, verjaardagen of gewoon voor momenten waarop alles wel wat extra schattigheid en kleur kan gebruiken.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
60 g
Ingrediënten: suiker, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, rijstmeel, natuurlijke vanille-aroma, voedingskleurstof: E110* (zonnegeel FCF), E120 (karmijn), E100 (curcumine).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen negatief beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1756 kJ |
| Energie in Kcal | 414 kcal |
| Vetten | 4 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,31 g |
| Koolhydraten | 95 g |
| Koolhydraten (suikers) | 87 g |
| Eiwitten | < 0,5 g |
| Zout | < 0,01 g |
| Gewicht: | 60g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Geel, Groen, Roze, Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Herfst, Lente, Natuur, Pasen, Zomer |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |