Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Suikerdecoratie Mini Love 50g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij
Zó schattig dat je er spontaan verliefd op wordt! Onze Suikerdecoratie Mini Love zit vol kleine, lieve details waar je meteen blij van wordt. Paarse strikjes, mini hartjes in wit, roze en rood en de allerliefste kleine beertjes maken deze mix extra vrolijk en speels.
Het is zo’n mix waarbij je automatisch moet glimlachen.
Perfect voor babyshowers, verjaardagen, Valentijnsdag, romantische momenten of gewoon voor dagen waarop alles wel wat liever en vrolijker mag aanvoelen.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
50 g
Ingrediënten: poedersuiker, water, zonnebloemolie met een hoog oliezuurgehalte, rijstmeel, aardappelzetmeel, natuurlijke vanille-aroma, voedingskleurstof: karmijn (E120), Allurarood AC (E129)*.
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen nadelig beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
| Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten. |
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1727 kJ |
| Energie in Kcal | 407 kcal |
| Vetten | 3 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,22 g |
| Koolhydraten | 94,8 g |
| Koolhydraten (suikers) | 88,73 g |
| Eiwitten | 0,13 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
| Gewicht: | 50g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Nee |
| Kleur: | Meerkleurig, Paars, Rood, Roze, Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Liefde, Valentijnsdag, Verjaardag |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Nee |