Suikerdecoratie Oranje mix 65g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2449
EAN:
8720847964168
Merk:
Tasty Me
Nieuw
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Suikerdecoratie Oranje mix 65g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Kroontje erop, feestje klaar!
Deze Suikerdecoratie Oranje mix is alles wat je nodig hebt voor ultieme Koningsdag‑creaties. Witte kroontjes gecombineerd met vrolijke oranje bolletjes — een mix die meteen zegt: dit wordt gezellig!
Perfect om cupcakes, koekjes, taarten en desserts om te toveren tot echte koninklijke heerlijkheden. Even strooien en je creatie is klaar voor vrijmarkten, muziek en iets lekkers in je hand. Ideaal voor Koningsdag, maar ook voor het WK of andere momenten waarop een kroon op je werk toepasselijk is!
Ook handig: de sprinkles zijn handig verpakt.
65 g
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, water, geraffineerde zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelzetmeel, glansmiddel: arabische gom (E414), kleurstof: E100 (curcumine), extracten van radijs, citroen en zwarte bes, natuurlijke vanillesmaak
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1762 kJ |
| Energie in Kcal | 416 kcal |
| Vetten | 4,3 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,36 g |
| Koolhydraten | 94 g |
| Koolhydraten (suikers) | 83 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0,02 g |
| Gewicht: | 65g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Oranje, Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |