Suikerdecoratie Sterren Rood-Wit 45g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2261
EAN:
8718734055662
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Suikerdecoratie Sterren Rood-Wit 45g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Onze Suikerdecoratie Sterren Rood-Wit zit vol grote sterren in frisse witte en rode kleuren. Lekker opvallend, vrolijk en meteen goed voor een gezellige, feestelijke sfeer.
De combinatie van rood en wit geeft een speelse uitstraling met een knipoog naar winter, feestdagen en alles wat warm en gezellig aanvoelt.
De grote sterren zorgen meteen voor een echte blikvanger zonder dat het te druk wordt.
Perfect voor kerst, winterse thema’s, feestdagen of gewoon voor momenten waarop alles wel wat extra sterrenmagie kan gebruiken.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
45 g
Ingrediënten: poedersuiker, water, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, rijstmeel, aardappelzetmeel, voedingskleurstof: E129* (allurarood AC).
*Kan de activiteit of oplettendheid van kinderen negatief beïnvloeden.
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1734 kJ |
| Energie in Kcal | 409 kcal |
| Vetten | 3,25 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,24 g |
| Koolhydraten | 94,7g |
| Koolhydraten (suikers) | 94,85 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0,01 g |
| Gewicht: | 45g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Rood, Wit |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Kerst, Valentijnsdag, Winter |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |