Suikerparels Metallic Zilver 4mm 70g - glutenvrij
Artikelnummer:
TM-2201
EAN:
8718734053903
Merk:
Tasty Me
Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Suikerparels Metallic Zilver 4mm 70g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch - vegan
Onze suikerparels metallic zilver geven meteen die extra glans waar je naar op zoek bent. Klein van formaat, maar groot in effect — met hun zilveren metallic look zorgen ze direct voor een stijlvolle, feestelijke finishing touch.
Ze zijn ideaal om subtiel wat sparkle toe te voegen of juist om een strak, luxe accent te leggen. Door het compacte formaat kun je ze makkelijk doseren en precies dat beetje extra geven zonder dat het te druk wordt.
Perfect voor feestelijke momenten, winterthema’s, bruiloften, oud & nieuw of gewoon wanneer alles wel wat extra shine mag krijgen.
Ook fijn: de sprinkles zijn handig verpakt.
70 g
Ingrediënten: gepofte rijst (10%), suiker, poedersuiker, maïszetmeel, voedingskleurstof: E174 (eetbaar zilver).
Bewaren op een donkere, koele en droge plaats.
Onze producten bevatten minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1660 kJ |
| Energie in Kcal | 392 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,0 g |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| Koolhydraten (suikers) | 60 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | 0,0 g |
| Afmeting: | 4mm |
|---|---|
| Gewicht: | 70g |
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Zilver |
| Lactosevrij: | Ja |
| Thema: | Geboorte, Halloween, Kerst, Liefde, Nieuwjaar, Sport, Valentijnsdag, Verjaardag, Winter |
| Vegan: | Ja |
| Vegetarisch: | Ja |