Topping crème licht blauw mix 200g - glutenvrij
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
- 200 g mix
- 100 ml water
- 100 ml halfvolle melk
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, palmpitvet, geraffineerde kokosolie, emulgatoren: E472a (azijnzuuresters van mono- en diglyceriden); E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren, plantaardig); melk-eiwit, verdikkingsmiddelen: E401 (natriumalginaat); E466 (natriumcarboxymethylcellulose); maïszetmeel, voorgegelatineerd maïszetmeel, zuurteregelaar: E339 (natriumfosfaat); stabilisatoren: E340 (kaliumfosfaat), E341 (calciumfosfaat); E451 (kalium- en natrium trifosfaten); gemodificeerd aardappelzetmeel, kleurstof: E133 (briljantblauw FCF)
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 2155 kJ |
| Energie in Kcal | 515 kcal |
| Vetten | 26 g |
| Verzadigde vetzuren | 24 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| Koolhydraten (suikers) | 53g |
| Eiwitten | 1,8 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,38 g |
| Gewicht: | 200g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Kleur: | Licht Blauw |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |