Triple chocolate cake mix 300g - glutenvrij
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
- 300 g mix
- 135 g zacht (room)boter
- 150 g eieren (3 stuks maat M)
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, cacaopoeder 9%, pure chocoladeschilfers 3% (cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator: E322 (sojalecithine), aroma), E420 (sorbitol); witte chocolade 2% (suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, emulgator: sojalecithine, natuurlijke vanille extract), cacaoboter, magere melkpoeder, stabilisator: E450 (kalium en natrium difosfaten); rijsmiddel: E336 (kaliumtartraat); rijstzetmeel, emulgatoren: E475 (polyglycerolesters van vetzuren), E471 ((mono- en diglyceriden van vetzuren, plantaardig); verdikkingsmiddel: E412 (guarpitmeel); smaakstof.
Suiker, rijstmeel, cacaopoeder, cacaoboter, magere MELKpoeder, stabilisator: E450; pure chocolate chips 3% (cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator: SOJA lecithine, aroma), chocoladestukjes 3%, bevochtigingsmiddel: E420; witte chocolade 2% (suiker, cacaoboter, volle MELKpoeder, emulgator: SOJA lecithine, natuurlijk vanille-extract), rijsmiddel: E336; rijst zetmeel, emulgatoren: E475, E471; verdikkingsmiddel: E412; aroma.
Kan bevatten: MELK, EIEREN, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1690 kJ |
| Energie in Kcal | 400 kcal |
| Vetten | 7,1 g |
| Verzadigde vetzuren | 4,3 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| Koolhydraten (suikers) | 56 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,04 g |
| Gewicht: | 300g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |