- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
- 300 g mix
- 150 g (room)boter
- 100 g eieren (2 stuks maat M)
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, cacaopoeder 11%, cacaoboter, zoetstof: E420 (sorbitol), magere melkpoeder, rijsmiddelen: E336 (kaliumtartraat), E450 (diphosfaten en pyrofosfaten); rijstzetmeel, emulgatoren: E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren, plantaardig), E475 (polyglycerolesters van vetzuren); verdikkingsmiddelen: E412 (guargom); aroma.
Kan bevatten: MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1654 kJ |
| Energie in Kcal | 391 kcal |
| Vetten | 5,3 g |
| Verzadigde vetzuren | 3,1 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| Koolhydraten (suikers) | 58 g |
| Eiwitten | 4,9 g |
| Zout | 0,11 g |
| Gewicht: | 300g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |