- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
- 200 g mix
- 500 ml koude slagroom
- 200 ml koffiesiroop of koude espresso met wat amandelextract
- 200 g (glutenvrije) lange vingers of (glutenvrije) biscuit/sponge cake
- Cacaopoeder
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, kokosolie, maltodextrine, magere melkpoeder, gemodificeerd aardappelzetmeel, verdikkingsmiddel: E404 (calciumalginaat); stabilisatoren: E450 (diphosfaten of pyrofosfaten), E340 (kaliumfosfaat); zuurteregelaar: E339 (natriumfosfaat); maïszetmeel, melk-eiwit, aroma’s, natuurlijk saffloeraroma, kleurstof: E160a (bètacaroteen); emulgatoren: E472a (azijnzuuresters van mono- en diglyceriden van vetzuren), E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren, plantaardig)
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1825 kJ |
| Energie in Kcal | 433 kcal |
| Vetten | 11 g |
| Verzadigde vetzuren | 10,6 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| Koolhydraten (suikers) | 55,4 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,63 g |
| Gewicht: | 200g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |