Chocolade mousse dessert mix 200g - glutenvrij
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
- 200 g mix
- 120 ml koude melk
- 200 ml slagroom
Ingrediënten: suiker, cacaopoeder, kokosolie, glucosestroop, magere melkpoeder, melk-eiwit, maïszetmeel, pure chocolade 0,5% (cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator: E322 (sojalecithine), aroma); aroma, stabilisator: E340 (kaliumfosfaat); zout, verdikkingsmiddel: E466 (carboxymethylcellulose); emulgatoren: E472a (azijnzuuresters van mono- en diglyceriden van vetzuren), E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren, plantaardig).
Kan bevatten: eiwitten van MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20mg / 20ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1989 kJ |
| Energie in Kcal | 476 kcal |
| Vetten | 24 g |
| Verzadigde vetzuren | 21 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| Koolhydraten (suikers) | 41 g |
| Eiwitten | 7,2 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,37 g |
| Gewicht: | 200g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Nee |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |