Op voorraad
Bestellen? Login of maak een zakelijk account aan.
- Ruim assortiment in glutenvrije producten
- Betaalbare topkwaliteit
Vragen of opmerkingen?
Onze klantenservice staat je graag te woord en helpt je graag verder.
Productinformatie "Choco cupcake/cake mix 400g - glutenvrij"
Glutenvrij - lactosevrij - vegetarisch
Tasty Me cupcake/cake mix choco - voor de echte chocoliefhebber!
Deze mix is er zo eentje waar je meteen zin van krijgt.
Tasty Me cupcake/cake mix choco - voor de echte chocoliefhebber!
Deze mix is er zo eentje waar je meteen zin van krijgt.
Rijk van smaak, lekker zacht en met die volle chocoladesmaak die gewoon altijd goed is.
Lekker met onze té leuke sprinkles, extra stukjes chocolade of gewoon puur... want ook zo is 'ie al moeilijk te weerstaan.
Benodigdheden:
- 400 g mix
- 150 g boter
- 200 g eieren (4 stuks maat M)
Lactosevrij recept: vervang de boter door 150 g zaadolie zoals zonnebloem of raapzaad.
Bereidingswijze: zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Verwarm de oven voor op 170 °C (heteluchtoven 160 °C). Meng de mix, boter en eieren in 3 minuten tot een glad beslag. Verdeel papieren bakvormpjes in een muffin bakvorm en schep het beslag met een (ijs) lepel in de vormpjes (tot ongeveer de helft vullen).
Baktijd cupcakes (16-18st): 30-35 minuten.
Baktijd mini cupcakes (32-36st): 12-15 minuten.
Baktijd cake 20 cm: 50-60 minuten op 150 °C (heteluchtoven 160 °C).
Baktijd mini cupcakes (32-36st): 12-15 minuten.
Baktijd cake 20 cm: 50-60 minuten op 150 °C (heteluchtoven 160 °C).
400 g
Ingrediënten: suiker, rijstmeel, maïszetmeel, cacao (5%), bevochtigingsmiddel: E420 (sorbitol); emulgatoren: E471 (mono- en diglyceriden van vetzuren), E475 (polyglycerolesters van vetzuren); rijsmiddelen: E450 (difosfaten), E500 (natriumcarbonaten); verdikkingsmiddelen: E412 (guargom), E466 (carboxymethylcellulose); aroma's, zout, zuurteregelaar, E575 (glucono-delta-lacton).
Kan bevatten: MELK, EIEREN, SOJA, NOTEN.
Droog en koel bewaren en vermijd warmtebronnen.
De mixen worden in een glutenvrije faciliteit geproduceerd en Tasty Me kan daarmee garanderen dat de mixen minder dan 20 mg / 20 ppm gluten per kg bevatten. Van deze lage hoeveelheid krijgen de meeste mensen met coeliakie of glutensensitiviteit geen klachten.
Voedingswaarde per 100G:
| Energie in KJ | 1801 kJ |
| Energie in Kcal | 431 kcal |
| Vetten | 24 g |
| Verzadigde vetzuren | 3,9 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| Koolhydraten (suikers) | 28 g |
| Eiwitten | 5,3 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0,40 g |
| Gewicht: | 400g |
|---|---|
| Glutenvrij: | Ja |
| Halal geschikt: | Ja |
| Lactosevrij: | Ja |
| Vegan: | Nee |
| Vegetarisch: | Ja |
Andere glutenvrije producten